نمایندگی ایزوگام

نمایندگی ایزوگام را می توانید به عنوان یک منبع معتبر در نظر بگیرید که بهترین قیمت را برای خرید ایزوگام به شما پیشنهاد می دهد.

همان گونه که می دانید امروزه ایزوگام را به عنوان یک عایق رطوبتی عالی و کم هزینه با طول عمر بالا و البته با نگهداری درست مقرون به صرفه‌ ترین خرید در نظر می گیرند.

با استفاده از نیروی کاری مجهز، شرکت ایزوگام کاری ایزوایمن به صورت شبانه ‌روزی خدمات خود را ارائه می‌دهد و شما می توانید مجهز ترین ماشین آلات را برای نصب ایزوگام در مکان های مختلف انتظار داشته باشید.

عمدتا نمایندگی علاوه بر قیمت کمتر، کیفیت بالاتر و برندهای معتبر را به شما ارائه می دهد که در این میان، قصد داریم شما را با مزایای خرید از نمایندگی  و نحوه نصب ایزوگام آشنا کنیم.  

مزیت خرید ایزوگام از نمایندگی

چنانچه بخواهیم در مورد مزایای خرید و استفاده از نمایندگی ایزوگام با شما صحبت کنیم، اولین مزیت قیمت خرید بسیار پایین تری است که نسبت به بازار می توانید تجربه کنید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی به راحتی می توان از یک مجموعه اینترنتی که نمایندگی ایزوگام نیز است، انواع ایزوگام را در برند ها، انواع شکل ها و کیفیت های گوناگون در سبد خرید خود جای دهید.

صددرصد قیمت عمده تاثیر ویژه خود را در خرید به صرفه شما می گذارد. متاسفانه برخی با این نوع مزیت آشنا نیستند و به همین دلیل است که با قیمت های سرسام آور و گزاف در بازار رو به رو می شوند بدین ترتیب سعی کنید، برای اقتصادی بودن خرید خود تنها از مجموعه های معتبر و نمایندگی‌ های خوشنام برای خرید انواع ایزوگام استفاده کنید، اما مزیت دیگر برای استفاده از نمایندگی و خرید ایزوگام بدون شک، کیفیت ایزوگام است که به صورت مطمئن در اختیار شما قرار می گیرد و این اختیار را دارید که یک ایزوگام با کیفیت را با مواد اولیه مرغوب مورد استفاده قرار دهید. به این دلیل که ایزوگام ضامن استفاده در طولانی مدت است و در دراز مدت با رسیدگی مناسب لازم نیست به تعمیرات و ترمیم خاصی بیندیشید.

نمایندگی ایزوگام در تهران

تفاوت قیرگونی و ایزوگام کاری

دلیل عمده مردم بری خرید از نمایندگی ایزوگام را می توان مزایای ایزوگام نسبت به قیرگونی عنوان کرد.

صددرصد در حوزه عایق کاری، ایزوگام نسبت به قیر گونی حرف ‌های بیشتری برای گفتن دارد. همان گونه که در مقاله قبلی به این موضوع اشاره شد، قیرگونی به واسطه قیر و گونی به عنوان یک روش سنتی برای عایق کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 اما ایزوگام ترکیبی از قیر و الیاف است که به واسطه حرارت مستقیم بر روی سطح مورد نظر کاملا چسبانده و می‌توان در طولانی مدت به راحتی عمر طولانی تری را نسبت به قیرگونی از آن انتظار داشت.

معمولا نحوه اجرا و هزینه قیرگونی نسبت به ایزوگام بسیار بیشتر است و به همین دلیل است که امروزه،حتی برای برآورد هزینه کمتر، نصب ایزوگام با استقبال بیشتری روبرو شده است.

 معمولا برای نصب ایزوگام تنها به یک مشعل، خمیر پرایمر و چند وسیله بسیار ساده و البته تمیز نیاز است، اما برای اجرای قیرگونی قطعا شما باید مراحل سختی را در نظر بگیرید.

همان گونه که گفته شد طول عمر بالا از جمله مزایای اصلی برای استفاده از ایزوگام است که اگر از ایزوگام مرغوب استفاده کنید، ما این قول را به شما می دهیم که با بیمه و ضمانت نامه معتبر دریافت شده از شرکت ایزوگام کاری ایزوایمن یک عمر 10 تا ۱۵ سال را می توانید از این نوع عایق رطوبتی انتظار داشته باشید.

 چراکه در قیرگونی نشتی در لایه‌‌های گونی و به مرور زمان پوسیدگی از جمله ایراد‌های اصلی قیرگونی محسوب می‌شود که البته کیفیت و نحوه انجام قیرگونی خود مسئله جدایی است که در مقاله‌های بعدی به آن اشاره می‌شود و طبق مقایسه و تفاوت‌هایی که بین قیرگونی و ایزوگام مورد بررسی قرار گرفته است، صددرصد استفاده از ایزوگام می‌تواند نسبت به قیرگونی مقرون به‌صرفه‌تر و با دوام‌تر باشد.

قیمت ایزوگام

برای برآورد قیمت ایزوگام چنانچه شما ایزوگام مورد نظر خود را از نمایندگی ایزوگام برآورد کنید، صددرصد قیمت کمتری را نسبت به بازار می توانید در نظر بگیرید؛

چرا که علاوه بر قیمت ایزوگام متراژ و مساحت سطح نیز در کنار استفاده از مصالح و یا انجام زیرسازی و بسیاری از فرایند های دیگر را می ‌توان جزء عوامل مهم برای محاسبه قیمت ایزوگام در نظر گرفت.

 اما شما برای خرید انواع ایزوگام‌های یک‌لایه، دو‌لایه و سه‌لایه و یا حتی فویل‌دار چنانچه از نمایندگی به خرید هر‌کدام اقدام کنید، می‌توانید با دریافت بیمه‌نامه و ضمانت‌نامه معتبر، قیمت کمتری را برآورد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌های سایت در ارتباط باشید.  

جمع بندی مطالب

امروزه مردم خرید از نمایندگی را بسیار مقرون به صرفه تر می شناسند. اما متاسفانه برخی با عدم آگاهی، قیمت‌های گزافی را در بازار برای خرید ایزوگام پرداخت می‌کنند که به هیچ وجه این موضوع نمی‌تواند یک خرید اقتصادی به‌شمار آید.

ما در این مقاله هر آن چه لازم بود را در مورد مزایای خرید از نمایندگی ایزوگام برای شما بیان کردیم. این چنین می توانید در طولانی مدت از یک ایزوگام با کیفیت و قیمت مناسب با رسیدگی درست استفاده کنید.

البته هرنوع نمایندگی نمی‌تواند اعتبار آنچنان خاصی داشته باشد، اما مجموعه ایزوگام‌کاری ایزو‌ایمن با سابقه بالا و اعتباری که به‌دست آورده است، امروزه بهترین خدمات ایزوگام‌کاری را ارائه می‌دهد.

برای خرید ایزوگام در برندهای مختلف، نصب آسان در کم‌ترین زمان ممکن و دریافت بیمه‌نامه و ضمانت‌نامه معتبر تنها می‌توانید از خدمات ایزوگام‌کاری ایزوایمن استفاده کنید.

این قول را می‌دهیم که ضمانت کار در طولانی‌مدت به شما ثابت می‌شود و رضایت شما، تبلیغات اصلی این مجموعه به حساب می‌آید.

شماره تلفن های موجود در صفحه اصلی سایت درج شده است تا بتوانید با کارشناسان  و مشاورین مجموعه در ارتباط باشید. بدین ترتیب انتخاب شما یک انتخاب عالی، مقرون به صرفه و البته با کیفیت در دراز مدت است.

مطالب مفید: