هزینه اسفالت درتهران

آسفالت کاری در هشتگرد

آسفالت کاری در هشتگرد

آسفالت کاری در هشتگرد می‌تواند به کیفیت عبور و مرور افراد و همچنین وسایل نقلیه به شکل قابل توجهی کمک نماید.

البته نوع آسفالت با توجه به شرایط محل به کیفیت استفاده از آن اشاره می‌کند. مجموعه ایزوایمن با سابقه طولانی خود همیشه شرایط محل را مورد بررسی قرار می‌دهد.

سپس، نسبت به آسفالت‌کاری محل مورد نظر در این منطقه وارد عمل می‌شود و برای آشنایی بیشتر با خدمات آسفالت‌کاری در منطقه هشتگرد تا پایان متن همراه ما باشید.

آسفالت کاری در هشتگرد

شاید این مطالب نیز برای شما مفید باشد:

آسفالت گرم

انواع آسفالت را می‌توان در آسفالت گرم، حفاظتی و سرد به راحتی جستجو کرد که معمولاً آسفالت گرم، کاربرد رایج‌تری را در خدمات آسفالت کاری در هشتگرد به خود اختصاص می‌دهد و البته نوع مصرف، کاربرد و ترکیب خاصی را برای آسفالت گرم باید در نظر گرفت.

استقامت، دوام و سرعت عملی که این آسفالت در عبور ترافیک از خود نشان می‌دهد، توانسته  آن را به یکی از رایج‌ترین و پرکاربرد ترین انواع آسفالت‌ها در خدمات آسفالت‌کاری تبدیل نماید.

هیچگونه محدودیت خاصی برای استفاده از این نوع آسفالت وجود ندارد و خصوصاً که برای انواع پشت‌بام، محوطه، جاده و حتی فرودگاه‌ها به راحتی می‌توان از آسفالت گرم استفاده کرد. در این میان دسته‌بندی آسفالت شامل:  

 • آسفالت لایه‌ای رویه ( توپکا)
 • اسفالت لایه‌ای آستر
 • ‌‌آسفالت لایه‌ای قیری
 • آسفالت لایه‌ای ماکادام نفوذی

عایق رطوبتی آسفالت

آسفالت کاری در هشتگرد را می‌توان یک راهکار عالی برای عایق رطوبتی معرفی کرد که بسیاری از  مردم این منطقه برای عایق‌کاری پشت‌بام ساختمان خود از خدمات آسفالتکاری استفاده می‌کنند؛ چرا که دوام بالایی را می توان انتظار داشت. اما در مقایسه با ایزوگام و قیرگونی نیز وزن بیشتری دارد.

قیرخالصی که در آسفالتکاری مورد استفاده قرار می‌گیرد، می‌تواند به تضمین کیفیت آن در طولانی مدت اشاره واضحی داشته باشد.

برخی از شرکت‌ها متأسفانه از قیر‌هایی با کیفیت پایین و نامرغوب استفاده می‌کنند که این‌چنین، آسفالت مورد نظر در کوتاه مدت مشکلات ریز و درشت زیادی را به وجود می‌آورد.

البته چنان‌چه شما از این مجموعه معتبر و با سابقه ایزوایمن نسبت به استفاده از خدمات آسفالت کاری اقدام نمایید، کیفیت خدمات را تضمین می‌کنیم.  

عایق رطوبتی آسفالت

قیمت آسفالت کاری در هشتگرد

آسفالت را می‌توان ماده شبه جامدی با ترکیبی از شن و ماسه و البته قیر در نظر گرفت که با توجه به شرایط جوی، نوع کاربرد و همچنین محل مورد نظر کاملاً ساختار متفاوتی را در خدمات آسفالتکاری در حوزه اجرا به وجود می‌آورد.

 خاطر نشان می‌کنم که نوع و اندازه شن، ماسه و قیر کاملاً با توجه به مواردی که گفته شد، متفاوت است. به هیچ عنوان آسفالت روی بام با آسفالت جاده‌های شهری یکسان نیست و هر کدام برآورد‌های خاصی را به خود اختصاص می‌دهند و هر کدام از این موارد نیز بر روی قیمت آسفالت تاثیر واضح و آشکاری می‌گذارند.

در مورد قیمت آسفالت بهتر است بدانید که هزینه آسفالت‌کاری در سال ۱۴۰۱ با توجه به نوع قیرپاشی و واحد سطح برآورد می‌شود که البته ضخامت آسفالت نیز در اینجا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

عملیات خاکبرداری، غلتک زدن، اجرای لایه زیر ساز و اجرای لایه اساس نیز هر کدام برای آسفالت‌کاری در هشتگرد با قیمت متفاوتی را مواجه می‌کند.

البته مجموعه ایزوایمن برای جلب رضایت مشتری همیشه مقرون به صرفه‌ترین هزینه و قیمت را جهت خدمات آسفالتکاری خود مشخص می‌کند که با توجه به میزان ضخامت، وزن آسفالت، کیفیت مواد اولیه درجه یک‌ترین آسفالت را می‌توانید از این مجموعه انتظار داشته باشید.

آسفالت حفاظتی

چنان‌چه نام هر کدام از آسفالت های زیر بشنوید، شامل:

 • آسفالت یک لایه
 • آسفالت چند لایه
 • اسفالت سرد پیش اندود
 • آسفالت پریم کت
 • آسفالت تک کت
 • اسفالت سیل کت
 • آسفالت نوع ردمیکس

بهتر است بدانید که آسفالت حفاظتی، این‌چنین دسته‌بندی را به خود اختصاص داده است. دوام و مقاومت این آن آسفالت کاری در هشتگرد با اجرای رعایت ضخامت چیزی حدود 5.2 سانتیمتر می‌تواند اعمال شود که آسفالت‌کار به هیچ‌وجه این نکته را در آسفالت حفاظتی از یاد نمی‌برد.

انواع آسفالت‌های حفاظتی  گفته شده بنا بر کاربرد خود مورد استفاده قرار می‌گیرند. از جمله قیرهایی که در این نوع اسفالت مورد کاربرد قرار می‌گیرد،  قیر‌های محلول است، البته قیر آبه‌ها نیز حرفی برای گفتن دارند، ولی قیر خالص نیز می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

قیمت و هزینه مقرون به صرفه عمده دلایل استفاده از این روش آسفالتکاری به شمار می‌آید.

آسفالت سرد

اما اگر به دنبال حمل راحت آسفالت هستید، قطعاً آسفالت سرد می‌تواند یک گزینه فوق‌العاده باشد. حمل در مسافت‌های طولانی و انبار کردن آن به هر حال توجه بسیار را در دریافت خدمات آسفالت‌کاری هشتگرد به خود جلب می‌کند.

برای بار محل‌هایی که بار ترافیکی واقعاً زیادی وجود ندارد، معمولاً این نوع آسفالت را به عنوان یک لایه پوشش رویه مورد استفاده قرار می‌دهند.

اسفالتکاری در هشتگرد

سخن پایانی برای آسفالتکاری در هشتگرد

آسفالت‌کاری هشتگرد امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. به این دلیل که آسفالت طول عمر بالایی دارد و می‌تواند در دراز مدت به نحو احسن مورد استفاده و کاربرد بدون هزینه جانبی خاصی قرار گیرد.

اما در این بین نیز کیفیت مواد اولیه قطعاً حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. برخی از شرکت‌ها از مخلوط و ترکیب نامرغوبی استفاده می‌کنند و این‌گونه است که آسفالت، آن‌چنان که باید و شاید رضایت مشتری را به خود جلب نمی‌کند.

همیشه در هر اقدامی خصوصاً عایق‌کاری، کیفیت حرف اول را میزند. به هیچ وجه دیده نشده است که قیمت ارزان بتواند صرفه اقتصادی داشته باشد. در مورد دریافت خدمات آسفالت‌کاری در این منطقه نیز، توصیه ما به شما کاربران عزیز و البته باهوش این است که سعی کنید تنها از خدمات با کیفیت و البته مطمئن استفاده نمایید که ایزوایمن بهترین و معقولانه انتخاب در این حوزه به شمار می‌آید. انواع آسفالت را با وسایل و تجهیزات به روز در کمترین زمان ممکن از این مجموعه بخواهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *