اسفالت ریزی در تهران

قیمت آسفالت

قیمت آسفالت

قیمت آسفالت در سال را شما می‌توانید وابسته به هر متراژ مربع قیمت خاصی در نظر بگیرید. به گونه ای که شما برای شیب بندی و زیر سازی صددرصد باید با یک هزینه جدا را برای هر متر مربع در نظر داشته باشید.

البته مجموعه اینترنتی ایزوایمن قیرپاشی را با مواد با کیفیت به بهترین شکل ممکن برای شما به نمایش می گذارد.

بدین ترتیب به صورت دستی و یا مکانیزه عملیات قیر پاشی انجام می پذیرد که پریمکت و تک کت هرکدام در یک واحد سطحی با قیمت های متفاوت به کار می آیند که بعد از قیر پاشی شما با پخش آسفالت روبرو می شوید و نوع آسفالت و دانه‌های آن نیز هزینه متفاوتی را با استحکام و مقاومت خاصی معرفی می کند.

به هر حال ضخامت آسفالت مورد نظر نباید از ۶ سانتی متر بیشتر باشد که صد در صد آسفالتی که از ۶ سانتیمتر ضخامت بالاتری داشته باشد، بعد از روکش به صورت موج دار مشاهده می شود و پخش آسفالت نیز با توجه به ضخامت آن هزینه خاصی را برآورد می کند؛ چرا که شما باید هزینه‌ تهیه و اجرای آسفالت را نیز برای هر متر مربع با قیمت متفاوت برآورد کنید.

قیمت آسفالت

شاید این مطالب نیز برای شما مفید باشد

زیر سازی آسفالت

قیمت آسفالت با توجه به نوع عملیات و مراحل آن مشخص می شود و اگر شما بعد از به اتمام رسیدن آسفالت کاری از سیمان استفاده کنید، هرگونه اصطکاک که بین و لاستیک وسایل نقلیه به وجود می آید برطرف می ‌شود و این گونه است که لاستیک در هنگام استفاده از آسفالت گرم با آسیب خاصی روبرو نمی گردد.

بعد از اجرای آسفالت تا ۲۴ ساعته هیچ گونه ترددی انجام نمی شود و زیرسازی آسفالت برای جلوگیری از ترک خوردگی آن بسیار مرحله مهمی است.

خاک ریزی و آب پاشی از جمله مراحل مهم زیر سازی به حساب می آیند. امروزه برای بسیاری از پروژه های گوناگون از عملیات خاکبرداری و خاکریزی به نحو احسن انجام می شود که برای خاکریزی شما باید یک ضخامت خاص را در نظر بگیرید که هم آب پاشی و کوبیدن برای هر متر مربع نیز با قیمت متفاوتی به ثمر می ‌رسد.

قیمت اسفالت در تهران

  مرغوبیت مواد اولیه

شرکت ایزوایمن آسفالت با با تناژ بالا و پایین و هم چنین ماشینی با قیمت های متفاوتی برای شما مشخص می کند؛ چراکه در فرایند آسفالت کاری شما با انواع آسفالت پشت بامی، دوربینه و …  روبرو می شوید که برای هر متر مربع قیمت آسفالت کاملا متفاوت است.

مواد اولیه آن را شما با تنوع بالایی باید در نظر بگیرید. به همین خاطر امروزه در محوطه سازی و آسفالت کاری پشت بام با توجه به مرغوبیت مواد اولیه شما می توانید بهترین خدمات آسفالت کاری را دریافت نمایید.

 بهتر است قبل از انجام هر کاری با قسمت پشتیبانی این مجموعه در ارتباط باشید، معمولا آسفالت که برای پشت بام استفاده می شود با آسفالت خیابان بسیار متفاوت است و به همین خاطر، کیفیت همیشه به نوع مواد برای اجرای آسفالت بستگی دارد.

  از جمله خدمات شرکت ایزوایمن شما می توانید به برآورد قیمت انواع آسفالت کاری برای اجرا، ترمیم، زیر سازی و… بیاندیشید که بهتر است قبل از هر کاری با مشاورین این شرکت در تماس باشید؛ چرا که بهترین و باتجربه ترین پرسنل در اختیار شما هستند.

اسفالتکار در تهران

اهمیت زیرسازی

معمولا قیمت تراشه می تواند بر روی قیمت آسفالت تاثیر جدی بگذارد که در این بین، هر چقدر شما باز سطح بدون مانع و کم شیب تری روبرو باشید هزینه بر آورد شما نیز کمتر محاسبه می شود که البته زیرسازی خود چنانچه با هموار سازی و پاک سازی همراه باشد، قیمت بالاتری را به خود اختصاص می دهد.

اما توجه داشته باشید که تعمیرات آسفالت نیز وابسته به نوع تعمیر قیمتی متفاوت را مشخص می‌کند که در مناطقی که سردسیر هستند همیشه نحوه اجرای آسفالت کمی متفاوت تر برآورد می شود؛ چون که شرایط آب و هوایی صددرصد بر روی سختی کار تاثیر می گذارد.

 اما ماجرا به اینجا ختم نمی شود؛ زیرا علاوه بر آسفالت کاری شما می توانید از خدمات عایق بندی این شرکت نیز به نحو احسن استفاده کنید که در این میان، ما بهترین پیمانکار را برای شما به محل اعزام می کنیم.

عوامل تاثیر گذار برروی قیمت

شما معمولا باید به این نکته توجه داشته باشید که قیمت آسفالت به واسطه استاندارد تجهیزات و ابزارآلات آن و هم چنین متراژ کار، زیرسازی و… مشخص می‌شود. هم چنان نیز آسفالت رویه و آسفالت آستر در کنار اساس قیر و ماسه آسفالت می تواند بر روی قیمت تاثیر بسیار جدی بگذارد.  

به هر دلیلی اگر یک شرکت مربوطه در این حوزه از ابزار آلات بی کیفیت استفاده کند، این امکان وجود دارد که شما با مشکلاتی در زمینه عدم کیفیت آسفالت کاری رو به رو شوید و به همین دلیل است که استاندارد تجهیزات تا این حد مورد توجه و اهمیت قرار گرفته است.

توصیه ما به شما این است تنها از شرکت های با سابقه مانند ایزوایمن استفاده کنید تا بتوانند بهترین و ماندگار ترین آسفالت را به نمایش بگذارند.

البته هرکدام از انواع اسفالت را شما در انواع و مواد اولیه خاص باید در نظر بگیرید که بدون اغراق کیفیت و درجه یک بودن مخلوط آسفالت به کیفیت آسفالت کاری اشاره واضحی دارد.

سعی کنید همیشه به کیفیت بیشتر از قیمت توجه کنید. به این دلیل که کیفیت تضمین کننده فعالیت شما در طولانی مدت است و قیمت نمی تواند خیال شما را آسوده کند.

سخن پایانی

ما به شما پیشنهاد می کنیم همیشه و همه جا سعی کنید از خدمات اینترنتی استفاده کنید. این خدمات به رفاه هر چه بیشتر کمک می کند.

شرکت معتبر ایزوایمن از جمله شرکت هایی است که با فعالیت طولانی خود در این حوزه سابقه درخشانی را به دست آورده است. سعی کنید همیشه از یک کادر ماهر استفاده کنید.

به این دلیل که هر نوع مهارتی صددرصد می تواند به کیفیت انجام آن اشاره نماید. متاسفانه برخی از افراد به این ویژگی مهم آسفالتکار یعنی مهارت و تبحر وی توجهی ندارند.

قیمت آسفالت وابسته به عوامل خاصی همیشه برآورد می گردد که این عوامل به متراژ کار، استاندارد ابزار و… اشاره می کند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *