نصب و فروش ایزوگام

قیمت ایزوگام درجه یک

قیمت ایزوگام درجه یک

قیمت ایزوگام درجه یک صددرصد آن‌چنان که شما فکر می‌کنید قیمت پایینی نیست. به این دلیل که امروزه هیچ‌گونه محصول با کیفیتی با قیمت ارزان به فروش نمی‌رسد و به همین دلیل، توصیه ما این است که سعی کنید برای دریافت خدمات مقرون به صرفه و با کیفیت از شرکت ایزوگام‌کاری ایزوایمن استفاده کنید.

مطمئنا یک مجموعه اینترنتی برای کسب رضایت شما خدماتی را ارائه نمیدهد که بعدا با عدم رضایت مشتری رو به رو شود. به همین خاطر بهتر است که مشتری باهوشی باشید و از این مزیت خدمات یک شرکت آنلاین و اینترنتی ایزوگام کاری استفاده کنید.

امروزه ایزوگام به دلیل وزن استاندارد و البته روش نصب بسیار آسان مورد توجه و کاربرد قرار گرفته است.

اما برخی از دوستان آن‌چنان به کاربرد این عایق رطوبتی آگاهی ندارند و این‌چنین است که در کوتاه مدت از انتخاب خود بابت استفاده از عایق‌های رطوبتی بی‌کیفیت دچار پشیمانی می‌شوند.

قیمت ایزوگام درجه یک

شاید این مطالب نیز برای شما مفید باشد:

عوامل مؤثر در قیمت ایزوگام

قیمت ایزوگام با عوامل مختلفی مورد بررسی قرار می‌گیرد. هر نوع شرایط آب و هوایی قطعا ایزوگام مخصوص به خود را می‌طلبد و در این میان، شما نمی‌توانید از ایزوگامی که در آب و هوای گرمسیری استفاده می‌کنید در آب و هوای سردسیر نیز استفاده کنید.

وجود نشان استاندارد یکی از مهم‌ترین مواردی است که نباید آن را نادیده گرفت. نشان استاندارد به کیفیت ایزوگام مورد‌نظر شما اشاره می‌کند و عدم وجود این نشان قطعا مشکلات زیادی را در آینده به وجود خواهد آورد.

فویل آلومینیومی بر روی قیمت ایزوگام تأثیر به سزایی دارد. به این دلیل که فویل جزء لایه‌های بیرونی به حساب می‌آید و دوام ایزوگام را تضمین میکند.

برخی از دوستان و مشتریان به ضمانت‌نامه و بیمه‌نامه ایزوگام متاسفانه توجهی ندارند. در صورتی که ضمانت‌نامه می‌تواند خیال شما را بابت قیمت ایزوگام درجه یک راحت کند.

معمولا برای مناطقی که بارندگی بسیار است، استفاده از ایزوگام فویل‌دار، گزینه‌ای ایده‌آل است. همان‌گونه که شما بهتر می‌دانید ایزوگام فویل‌دار با ایزوگام ساده قیمت بسیار متفاوتی دارند.

حمل و نقل ایزوگام

اندازه و متراژی که برای خرید ایزوگام مورد توجه است را به هیچ عنوان نباید نادیده گرفت. علاوه بر ابعاد، جابجایی و حمل و نقل ایزوگام را نیز نباید از یاد ببرید.

به هرحال هزینه‌ای بابت حمل و نقل ایزوگام مورد بررسی قرار می‌گیرد که باید به آن بی‌توجه بود. نوع برند نیز جزء گزینه‌های اصلی است و اگر از یک برند معتبر استفاده کنید قطعا استفاده مقرون به صرفه‌ای را درطولانی مدت می‌توانید درنظر بگیرید.

نوع پوشش خارجی جزء موارد کلیدی است که نباید نادیده گرفته شود و به همین دلیل توصیه ما به شما است که سعی کنید به کیفیت و ماندگاری پوشش خارجی نیز بی‌توجه نباشید.

به هر حال موارد گفته شده تاثیر واضحی بر روی قیمت ایزوگام درجه یک می‌گذارد.

ایزوگام به قیمت کارخانه

نصب ایزوگام روی شیروانی

برای برآورد قیمت ایزوگام درجه یک بر روی شیروانی میتوانید از خدمات ایزوگام  شرکت ایزوایمن به نحو احسن بهره‌مند شوید. سقف‌های شیروانی معمولا  قبلا در مناطق شمالی بسیار مورد کاربرد قرار می‌گرفت، اما امروزه به خاطر جذابیت ظاهری، حتی در مناطق‌های دیگری هم‌چون آب و هوای خشک ممکن است استفاده کنید.

اما در کنار زیبای منحصر به فرد، دردسر‌هایی وجود دارد اگر شما به شکل و شمایل سقف‌های شیروانی توجه کنید، متوجه می‌شوید که نصب ایزوگام در روی سقف شیروانی با نکات خاصی همراه است.

به عنوان مثال شما زمانی می‌توانید سقف شیروانی را در‌نظر بگیرید که ایزوگامی استاندارد و با کیفیت انتخاب کنید.

ایزوگام شامل یک‌ورق است که از یک لایه پشم شیشه به وجود آمده است و با استفاده از قیر صنعتی و یا در برخی از شرایط قیر طبیعی در برابر هرگونه شرایط جوی مانند رطوبت، آب باران و … استقامت خود را به نمایش می‌گذارد.

اما نکته حائز اهمیت است که دوام و مقاومت ایزوگام در برابر نور خورشید به عنوان یک لایه حفاظتی است که باعث می‌شود تا عایق شما مانند یک عایق کاملا مستحکم بتواند بر روی شیروانی مورد استفاده قرار گیرد.

 نصب ایزوگام بر روی شیروانی باعث می‌شود تا انرژی از هرگونه هدر رفت جلوگیری کند و مهم‌تر از همه در برابر گرما و سرما محافظت قوی داشته باشد.

شیروانی نیز باعث می‌شود تا شما از این عایق ضد صدا استفاده کنید و همین امر دلیل خوبی است که هیچ‌گونه صدایی در داخل ساختمان به وجود نیاید.

قیمت ایزوگام درجه یک به این دلیل مورد توجه است که در کنار ضد صدا بودن،  ضد رطوبت بودن شیروانی نیز از جمله نکات مهمی باشد که به هیچ عنوان نباید آن را نادیده گرفت.

 انتخاب ایزوگام برای نصب شیروانی بسیار انتخاب مهمی است. ایزوگام برای شیروانی یکی از یک ایزوگام‌های بسیار ضخیم است که به صورت دو‌لایه و 3 لایه مورد استفاده قرار می‌گیرد و اگر ایزوگام با کیفیت انتخاب نشود صددرصد شما نمی‌توانید در طولانی مدت از انتخاب خود مطمئن باشیم.

سخن پایانی

  ما در این مقاله شما را با نصب ایزوگام روی شیروانی، حمل و نقل ایزوگام، عوامل موثر در قیمت ایزوگام و هم‌چنین قیمت ایزوگام درجه یک آشنا کریم. چرا که امروز برخی از افراد گمان می‌کنند که ایزوگام قیمت بالایی دارد در صورتی که شما از یک شرکت اینترنتی معتبر به خرید ایزوگام بپردازد، قطعا قیمت کمتری را با هزینه بسیار پایین‌تری می‌توانید به صورت آنلاین و اینترنتی برآورد نمایید.

به هر حال خدمات آنلاین و اینترنتی جزء خدماتی به شمار می‌آیند که امروزه بسیارمورد توجه قرار گرفته شما می‌توانید با کم‌ترین قیمت بهترین انتخاب را به سبد خرید خود اضافه کنید.

شرکت ایزوگام‌کاری ایزوایمن مفتخر است که به صورت شبانه‌روزی خدمات خود را در اختیار شما همشهریان عزیز در تهران و کرج بگذارد. کافی است با شماره تلفن‌های سایت در ارتباط باشید تا از خدمات آنلاین به صورت کامل بهره‌مند شوید.  

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *