گونی چتایی

نصب گونی چتایی

نصب گونی چتایی

نصب گونی چتایی را باید با انواع گوناگونی که دارد در نظر بگیرید. شرکت عایق کاری ایزوایمن انواع گونی چتایی را با قیمت مناسب برای فروش و نصب ارائه می دهد.

چرا که این مجموعه باسابقه خدمات خود را به صورت بسیار قابل قبولی در اختیار شما قرار می دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع گونی چتایی و قیمت و کارایی آن نیز بیشتر آشنا شوید.  

نصب گونی چتایی

شاید این مطالب نیز برای شما مفید باشد:

چتایی چیست؟

برای نصب گونی چتایی بهتر است در ابتدا بدانید که چتایی به یک نوع نخ خاص می گویند که نرم و براق است. مستحکم و با دوام بودن نخ جزء ویژگی های بارز به شمار می آید.

معمولاً نخ چتایی در دنیای تجارت یک رنگ زرد و قهوه‌ای متمایل به خاکستری است که تقریباً بسیاری آن را همانند ابریشم مشاهده می کنند.

توجه داشته باشید که صافی و نرمی این نخ جزء ویژگی های اصلی آن به شمار می آید. معمولاً گونی چتایی بنگال بهترین و منحصر به فرد ترین نوع برای نصب است.

چنانچه به دنبال کیفیت و مرغوبیت بالا هستید، ما به شما گونی چتایی بنگال را پیشنهاد می کنیم. شرکت  ایزوامن کارایی و ضخامت فوق العاده ای را برای نصب این نوع گونی برای قیرگونی معرفی می کند.  

قیمت نصب گونی چتایی

شرکت عایقکاری ایزوایمن با کیفیت ترین نصب گونی چتایی را برای شما با قیمت مناسب به انجام می رساند. همچنین شما می توانید برای عایق کاری ساختمان خود از خدمات این مجموعه به نحو احسن استفاده کنید.

معمولاً هزینه گونه چتایی نسبت به روش های دیگر عایق کاری بسیار کمتر است. صددرصد این خود یکی از نکات بارز به شمار می آید.  توجه داشته باشید که  

قیمت نمی تواند تضمین کننده خدمات در طولانی مدت باشد. در مورد نصب گونی چتایی این مورد کاملا حائز اهمیت است که چنانچه شما به دنبال قیمت مناسب و کیفیت بالا هستید، بهتر است از خدمات اینترنتی این نوع شرکت عایقکاری استفاده کنید.

این نکته را نیز در نظر بگیرید که امروزه دیگر کمتر کسی تنها به قیمت پایین می‌اندیشد؛ چرا که قیمت پایین هیچگاه نمی تواند تضمین کننده استفاده محصول در طولانی مدت باشد.

قیمت نصب گونی چتایی

نحوه اجرای قیرگونی چتایی

برای نصب گونه چطوری معمولاً به صورت یک لایه و دولایه می توان به نصب گونی چتایی اقدام نمود که شرکت ایزوایمن در تمامی مناطق تهران و کرج با مرغوبیت بالا خدمات اینچنینی خود ارائه می دهد.

این چننی  در کمترین زمان ممکن شما می توانید با اجرای قیرگونی با این نوع گونی جهت درزگیری و یا محافظت از سقف پشت بام را با کیفیت بالا در نظر بگیرید.

صددرصد رطوبت این چنین می تواند بدون کوچکترین نفوذ و آسیب خاصی از میان برود. به همین دلیل است که اجرای قیرگونی تا این حد مورد توجه و استقبال قرار می‌گیرد.

زیرسازی قیرگونی با گونی چتایی

شا می توانید از خدمات نصب گونی چتایی برای آشپزخانه، تراس، پشت بام، استخر، سرویس بهداشتی و… به عنوان یک روش فوق العاده عایق کاری استفاده کنید.

اولین ویژگی این نوع گونی این است که در طولانی مدت نسبت به عدم نفوذ آب و رطوبت می توانید مطمئن باشید. اما این نکته را در نظر بگیرید که سطح زیرین قیرگونی باید کاملا سیمانی باشد و سیمان مورد نظر بدون ترک خوردگی و درز بستری را برای چسبندگی بالای قیرگونی آماده نماید.

سیمان اگر یک پارچه باشد شما می‌توانید آن را برای پوشش دهی عالی قیرگونی در نظر بگیرید. اینگونه است که هیچگونه رطوبت نفوذ نمی کند و سپس گونی چتایی که برای پوشش قیر مورد استفاده قرار می گیرد، البته باید بدون پارگی و دررفتگی نصب گردد.

انواع گونی چتایی

برای نصب گونی چتایی می توانید درجه بندی خاصی را برای گونی چتایی در نظر بگیرید. معمولاً مرغوب ترین گونی چتایی به خاطر تراکم و کیفیت بالای خود به هر حال از مواد اولیه مرغوب تری تولید و بسیار محکم و مستحکم است که شما اینگونه می توانید گونی چتایی را با سوراخ های بسیار ریز مشاهده کنید.

اما گونی چتایی درجه ۲ معمولا برای عایق کاری یک گزینه ایده آل و بسیار به صرفه است. البته تعرفه اجرای قیرگونی و نصب با گونی چتایی به گونه ای است که قیمت گونی بسیار مسأله مهمی شمرده می شود و در این بین، تفاوتی که بین گونی چتایی ایرانی و خارجی وجود دارد، معمولاً در قیمت هرکدام است.

اما مدل های داخلی با کیفیت با قیمت مقرون به صرفه تری به فروش می رسند و باید بدانید که خارجی بودن گونه چتایی دلیل مرغوبیت و کیفیت بالای آن نیست.

سخن پایانی

عایق کاری امروزه بهترین روش برای حفظ استحکام اصلی سازه های گوناگون و فضاهای متفاوت است. به همین دلیل توصیه ما این است که سعی کنید تا حد امکان از روش های اصولی استفاده کنید.

ایزوایمن یک شرکت معتبر و به روز است که خدمات خود را به نحو احسن در اختیار شما قرار می دهد. کافیست برای نصب گونی چتایی جهت قیرگونی با کارشناس ما در این مجموعه در ارتباط باشید.