ایزوگام در هشتگرد

ایزوگام در هشتگرد

ایزوگام در هشتگرد را شما می‌توانید به عنوان یک خرید مقرون به صرفه از فروشگاه آنلاین و اینترنتی ایزوایمن درنظر بگیرید.

اجزای تشکیل‌دهنده یک ایزوگام مرغوب در خط‌تولید به شرح زیر است. شما می‌توانید به واسطه استاندارد هرکدام یک تولید عالی و پربازده را برای تولید ایزوگام مرغوب درنظر بگیرید.

این اجزاء و دستگاه‌ها شامل:

 1. بنزا
 2. میکسر
 3. حلاجی الیاف
 4. ذخیره منسوجات
 5. ریل غلطکی
 6. تشت شیره قیر
 7. بویلر
 8. فیت تنظیم‌کننده ضخامت عایق
 9. قسمت پرس فویل
 10. چیلر خنک‌کننده
 11. خشک‌کن
 12. قسمت پرس نایلکس
 13. پودر زن
 14. ذخیره‌کننده
 15. بسته‌بندی
 16. وکیوم

خط‌تولید ایزوگام را به صورتی راه‌اندازی می‌کنند که با دستگاه‌های گوناگون و البته تخصصی بتوان مواد‌اولیه را به خوبی برای تولید ایزوگام مورد استفاده قرار داد.

چنانچه شما قصد تهیه ایزوگام با‌کیفیت را داشته باشید، به راحتی می توانید از یک فروشگاه آنلاین و مطمئن به خرید ایزوگام بپردازید.

چرا که صددرصد خط تولید خود می‌تواند در مرغوبیت اصلی ایزوگام تاثیر ویژه بگذارد.

اگر شما به ضمانت‌نامه، گارانتی و نوع تولید توجهی نداشته باشید، احتمال‌اینکه یک ایزوگام نامرغوب را برای فروش به شما ارائه دهند بسیار زیاد است.

ایزوگام در هشتگرد

در مورد کاربرد هرکدام از دستگاه‌های خط تولید ایزوگام چه میدانید؟

 • از بنزا میتوان به عنوان اولین خط تولید برای تولید ایزوگام استفاده کرد.
  چرا که تمامی مواد اصلی ایزوگام را به‌واسطه این دستگاه کاملا فلزی برای پخت آماده میکنند و به‌راحتی می‌توان قیر و اصلاح‌کننده را با یک حرارت مناسب برای یکدست‌کردن مواد آماده کرد.
 • بعد از بنزا از میکسر برای مخلوط‌کردن و یا هم زدن مواد استفاده می‌شود. همان‌گونه که از نام این دستگاه پیداست وظیفه ترکیب و مخلوط‌کردن را به این دستگاه فوق‌تخصصی واگذار می‌کنند که البته شما می‌توانید به صورت تک‌جداره و دوجداره میکسر را برای حرارت مواد در نظر بگیرید.
 • دستگاه دیگری به نام حلاجی الیاف وجود دارد. چرا که پلی‌استر چنانچه به صورت مناسب حلاجی نشود شما نمی‌توانید تولید قابل قبولی را برای ایزوگام درنظر بگیرید.
 • اما شما بعد از حلاجی‌کردن پلی‌استر احتمالا میله‌های اهرمی خاصی را برای رول‌کردن الیاف مشاهده می‌کنید که به آن ذخیره منسوجات گفته می‌شود.
  الیاف پلی‌استر و لایه تیشو در ایزوگام همیشه در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند که ذخیره منسوجات این فرایند را به درستی به گرفته است.

ادامه مراحل به صورت زیر است:

 • ریل غلطکی به عنوان یک هدایتگر برای تولید ایزوگام یک مسیر خاص را مشخص می‌کند.
 • تمامی موادی که در میکسر مخلوط میشود را به تشت شیره قیر انتقال می‌دهند.
 • بویلر باید دمای خاصی را با روغن حرارتی برای این مخلوط پیاده‌سازی کند.
 • فیت تنظیم کننده ضخامت عایق این اختیار را دارد که برای تنظیم کردن ضخامت و قطر ایزوگام مورد استفاده قرار گیرد.
 • زمانی که قطر و ضخامت مشخص شود به واسطه قسمت پرس فویل عملیات پرس می تواند ادامه روند کار را به دست گیرد. این قسمت، بسیار قسمت مهمی است؛ زیرا ایزوگام را بدون چروک باید تحویل دهد.

در مقاله‌های قبلی به این موضوع اشاره شد که هرگونه چروک بر‌روی ظاهر ایزوگام صددرصد به یکی از ویژگی‌های نامرغوب بودن ایزوگام تبدیل میشود.

 1. چیلر خنک‌کننده برای سرد کردن طول ایزوگام تولید شده استفاده  می‌شود.
 2. خشک‌کن از نام آن پیداست که برای خشک‌کردن ایزوگام بعد از این فرایندها مورد کاربرد قرار می گیرد.
 3. قسمت پرس نایلکس شما می‌توانید برای پرس‌کردن نایلکس برروی ایزوگام درنظر بگیرید.
 4. قسمت بعدی اگر قرار باشد به صورت پودری ایزوگام تولید شود می توان از پودر زن استفاده شود.
 5. بسته‌بندی نیز مرحله پایانی برای رول کردن و بسته بندی ایزوگام است.

تمامی قسمت‌های گفته شده باعث تولید یک ایزوگام با کیفیت همانند ایزوگام در هشتگرد می‌شود.

فروش ایزوگام در هشتگرد

 

لایه‌بندی ایزوگام چگونه است؟

لایه‌های ایزوگام هر کدام می‌تواند به واسطه ویژگی خاصی که دارد در طولانی مدت به استحکام و دوام اصلی ایزوگام کمک کند.

در این بین، روکش آلومینیومی و پودر معدنی جزء اولین لایه‌های ایزوگام به حساب می‌آیند که می‌توان آن‌را به عنوان اولین سطح ایزوگام در مقابل تابش نور خورشید درنظر گرفت.

دومین لایه که به واسطه مواجه با شعله مشعل قرار می‌گیرد می تواند خاصیت چسبندگی خود را ثابت کند.

خاطر‌نشان می‌کنم بعد‌از چسبندگی معمولا از لایه پلی‌استر استفاده می‌شود که بعد از پلی‌استر لایه تیشو می‌تواند خود را در بین لایه‌های ایزوگام جای دهد.

بعد از این دو‌لایه کاربردی از قیر اصلاح شده استفاده می‌شود که در مرحله آخر بتوان به صورت یکدست از شیره قیر اصلاح شده برای استاندارد اصلی ایزوگام استفاده کرد.

ما این قول را به شما می‌دهیم که ایزوگام در هشتگرد  صددرصد تمامی لایه‌ها را با همین استاندارد درون خود جای داده است تا شما بتوانید یک طول عمر مفید و با کیفیت را انتظار داشته باشید.

سخن پایانی

ما در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با خط تولید یک ایزوگام با کیفیت آشنا کنیم. همچنین لایه‌بندی و ترتیب آن را برای شما شرح دهیم.

امروزه متاسفانه به دلیل وجود بسیاری از محصولات تقلبی شاید استفاده و شناخت یک محصول فابریک و اصل کمی مشکل باشد.

اما شما با خرید از فروشگاه ایزوایمن می‌توانید بهترین ایزوگام را با قیمت مناسب و کاملا اصل با دریافت ضمانت‌نامه و بیمه‌نامه تهیه کنید.

چراکه ایزوگام هایی مانند ایزوگام در هشتگرد باعث می‌شود تا شما بدون استرس و البته با خیال راحت بتوانید به صورت آنلاین و اینترنتی این محصول کاربردی و ضروری را با یک هزینه مقرون به صرفه هرچه سریعتر بدون هیچ‌گونه اتلاف وقت و هزینه رفت و آمد در سبد خرید خود جای دهید تا این مجموعه با سابقه با اعزام تیم ماهر خود هرچه سریعتر اقدامات نصب ایزوگام را برای شما به ثمر برسانند.

شاید این مطالب نیز برای شما مفید باشد: