پیمانکار ایزوگام در تهران

پیمانکار ایزوگام در تهران

پیمانکار ایزوگام در تهران

در ابتدا برای شروع صحبت هایمان درمورد پیمانکار ایزوگام در تهران بهتر است بدانیم ایزوگام چیست، چه کارایی های دارد و در پی چه اهدافی از ایزوگام استفاده می شود.سپس به انواع ایزوگام در تهران، کارایی و قیمت آنها می پردازیم.

ایزوگام چیست و چه کاربردی دارد؟

پوشش ایزوگام نوعی از عایق رطوبتی است، این محصول در اصل دو لایه است که از الیاف شیشه و پلی استری که با قیر مقوی شده و با پلیمر ها پوشیده شدند تشکیل شده است.

ایزوگام همانند یک محافظ از سطح پوشانده شده در برابر گرما، سرما، ورود گرد و غبار و آب جلوگیری میکند. عمر مفید ایزوگام معمولا ۱۰ سال می باشد. جنس ایزوگام با الیاف به هم پیوسته و قوی از نفوذ رطوبت جلوگیری میکند.

امروزه در عایق بندی اکثریت ساختمان ها از ایزوگام استفاده میشود. ایزوگام توسط افراد آموزش دیده و ماهر انجام می شود که تیم های بزرگ دارای یک پیمانکار هستند.

پیمانکار ایزوگام در تهران چندین کار به خصوص را به عهده دارد و در شهر تهران منطقه خاصی را از نظر فروش و پخش ایزوگام در دست دارد. البته که پخش ایزوگام به صورت آنلاین و برای شهر های دورتر نیز قابل انجام است.

پیمانکار ایزوگام در تهران

شاید این مطالب نیز برای شما مفید باشد:

رایج ترین روش عایق کاری پس از نصب ایزوگام چیست؟

قیرگونی متداول ترین روش پس از نصب ایزوگام است که طی آن مرحله عایق کاری صورت میگیرد. این روش بیشتر برای سرویس های بهداشتی استفاده می شود و دلیل آن کیفیت و ضخامت گونی است.

ابتدا برای انجام قیرگونی سطح پشت بام سیمان کاری می شود، به گونه ای که هنگام برخورد دچار سایش نشود. البته که سیمان به دلیل نشست خاک زیر سطح همیشه دچار ترک میشود پس باید با دوغاب و مخلوطی از سیمان سفید ترک ها گرفته شده و پس از خشک شدن قیرگونی شود.

عمل قیرگونی باید در چه زمان هایی صورت گیرد؟

در هنگام هوای سرد و یا بارندگی عمل قیرگونی نباید انجام گیرد. چون دچار نفوذ رطوبت به لایه های زیرین و خشک شدن آن میشود.

در این صورت دچار ترک هایی شده و عمل عایق بندی کاملا بی نتیجه می ماند. در یک روز آفتابی و هوای نسبتا خوب به راحتی می توان به بهترین شکل قیرگونی را انجام داد.

ابزار مورد نیاز برای قیرگونی کردن شامل یک مشعل و گونی، کاردک، تیغ موکت بری، پاروی چوبی، دستکش،عینک و سایر وسایل محافظتی می باشد که یک پیمانکار خوب در تهران باید بداند چگونه وچه موقع استفاده میشوند.

تفاوت قیرگونی در تعدا لایه های آن موجب شده تا به دسته قیرگونی یک لایه،قیرگونی دولایه و قیرگونی سه لایه تقسیم شوند.

برای مثال در روش یک لایه، لایه اول شامل قیر و لایه دوم قرار گرفتن گونی روی آن است. در لایه بعد نیز قیر ریخته میشود که به آن یک لایه میگویند. حالا همین را دوباره تکرار کنید تا به آن دو لایه بگویند.

ایزوگام چیست و چه کاربردی دارد؟

خدمات پیمانکار ایزوگام در تهران چیست؟

همانطور که میدانید انتخاب یک پیمانکار ایزوگام در تهران باید با توجه به سابقه کاری و مهارت او باشد. هر چه سابقه کاری بالاتر باشد قطعا کار تمیز تر میشود.

بیش از نیمی از کیفیت اصلی عملکرد ایزوگام طریقه نصب آن است،پس در انتخاب پیمانکار دقت کنید. نتیجه یک نصب زمانی عالی میشود که پیمانکار دارای تجهیزات به روز، تخصص در نصب، سرعت عمل و کیفیت بالای کار باشد. این عمل عمر مفید ایزوگام را بسیار طولانی تر میکند.

آیا خدمات پیمانکار فقط مختص ساختمان است؟

 پیمانکار خدمات متعددی دارد که در اماکن مختلفی از جمله پشت بام ساختمان ها، مراکز دامداری، لوله های آب ، گاز ، نفت و استخر ارائه میشوند.

اگر شما یک پیمانکار ایزوگام در تهران را که دارای سابقه کار بالا و تبحر در کارش است را بیابید، قطعا او با تیم متخصص و ماهر به بهترین نحو عمل نصب ایزوگام شما را به اتمام میرساند.

ایزوگام نسبت به دیگر عایق ها دارای صرفه اقتصادی بیشتری است و همچنین از نفوذ رطوبت به درستی جلوگیری میکند. نصب صحیح ایزوگام به میزان کیفیت او در کارآمدی کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

مبلغ دریافتی پیمانکار برای نصب ایزوگام به چه صورت است؟

از آنجایی که پیمانکارهای متعددی وجود دارد و هرکدام بسته به نوع کار و کیفیت آن مبلغ متفاوتی را در نظر دارند باید بگویم که مبلغ واحدی برای نصب ایزوگام در نظر گرفته نشده است.

البته که سطح مورد نیاز برای عایق کاری در مکان های مختلف متفاوت است و همین خود موجب اختلاف قیمت میشود. البته که جنس ایزوگام استفاده شده نیز بسیار مهم است. در هنگام توافق میان کارفرما و پیمانکار، قراردادی با این مضمون میان آنها بسته می شود.

قرارداد میان کارفرما و پیمانکار به چه صورت لحاظ میشود؟

 این قرارداد که به صورت کتبی لحاظ می شود در اصل از نظر قانونی نیز از ارزش بالایی برخوردار است. در این قرارداد خواسته های کارفرما و مبلغ دریافتی پیمانکار درج میشود.

یک پیمانکار خوب در تهران ، در هنگام درج قرارداد حتما از قبل از قیمت بروز در تهران با خبر میشود و هزینه مواد استفاده شده را میپرسد. از آنجایی که روز به روز مبلغ و هزینه های اقتصادی تغییر می کنند بهتر است آمار جدید را همیشه در دست داشته باشد.

در متن قرارداد مساحت کل و قیمت هر متر مربع در ازای نصب ایزوگام ذکر می شود، سپس مبلغ مشمول کل مساحت درج می شود.

اگر قرار است که تاریخ اجرای آن برای بیش از چند روز باشد بهتر است ۲۰ تا ۲۵ درصد جا برای کاهش یا افزایش دستمزد در قرارداد ذکر شود.

زیرا ممکن است در این مدت مواد و وسایل مورد نیاز پیمانکار نصب ایزوگام با افزایش و یا کاهش قیمت روبرو شوند. کارفرما می تواند درصدی از مبلغ را به عنوان انجام دقیق کار نزد خود نگه دارد.

در اصل می تواند مبلغ را به سه بار تقسیم‌ کرده و پرداخت کند. درصدی از آن را پیش از شروع کار، درصدی را در حین کار و مابقی را در هنگام اتمام کار و مشاهده نتیجه کار پرداخت کند.

ایزوگام
پیمانکار ایزوگام 
نمایندگی ایزوگام

سخن آخر

برای نصب یک ایزوگام و عایق با کیفیت برای ساختمان خود بهتر است که از یک پیمانکار حرفه ای نصب ایزوگام  کمک بگیرید و تا چندین سال ضمانت دریافت کنید.

یک پیمانکار حرفه ای جدا از هزینه های بالاتر نسبت به سایر پیمانکاران ایزوگام  دارای تخصص بالاتر و نتیجه کار مفیدتر خواهد بود.

ایزوگام یک عایق مناسب برای انواع ساختمان ها است که در مناطق بارانی استفاده بیشتری از آن میشود. برای انتخاب یک پیمانکار خوب حتما تحقیقات زیادی انجام دهید.

مبلغ قرارداد با پیمانکار خوب و ماهر چگونه تعیین میشود؟

همانطور که گفتیم مبلغ نسبت به نوع کار، سطح مورد نیاز عایق کاری و مهارت پیمانکار متفاوت است. یک پیمانکار ماهر قطعا مبلغ بالاتری را دریافت میکند.

از کجا بدانیم که پیمانکار انتخابی ماهر است و کیفیت کار بالایی دارد؟

در اصل شما پاسخ خود را دادید. پیمانکار رزومه خود را به شما نشان میدهد و اگر کارهایش کیفیت بالایی داشته باشد قطعا پیمانکار درستکاری است.