قیرگونی

اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی

اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی

اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی را به صورت کاملا اصولی باید در نظر بگیرید.

معمولا ایزوگام قیمت بسیار کمتری نسبت به دیگر روش‌های عایق‌کاری دارد و به همین دلیل است که ایزوگام‌کاری فضای خاصی مانند سرویس‌بهداشتی تا این حد مورد‌توجه قرار‌گرفته است.

 ما در این مقاله قصد سعی داریم تا شما را با نحوه اجرای ایزوگام‌کاری سرویس‌بهداشتی به شکل جدی آشنا کنیم.

چراکه روش‌ها و استراتژی‌های خاصی وجود دارد تا به‌واسطه آن بتوان به راحتی سرویس‌بهداشتی را ایزوگام نمود که در این بین،  مهارت نصاب و کیفیت ایزوگام جزء شرط‌های اصلی هستند.

ایزوگام‌کاری امروزه به‌خاطر هزینه پایینی که دارد بسیار مورد‌توجه قرار گرفته است.

ایزوگام به‌راحتی می‌تواند در مقابل هرنوع رطوبت و نم به بهترین شکل ممکن مقاومت خود را نشان دهد.

چنان‌چه سرویس‌بهداشتی بدون عایق‌بندی خاصی مانند ایزوگام باشد، شما باید مشکلات ریز و درشت را در‌نظر بگیرید.

هرگونه باکتری، قارچ، کپک و نشتی ازجمله مشکلاتی هستند که صددرصد می‌تواند سرویس‌بهداشتی را به بدترین حالت ممکن به نمایش بگذارد.

ایزوگام سرویس بهداشتی

نصاب ایزوگام

آن دسته از دوستان عزیزی که درمورد هزینه نصب و قیمت نحوه اجرای اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی سؤال دارند، می‌توانند ضمن تماس با شماره تلفن‌ها سایت از کارشناس فروش وب‌‎‌‌سایت ایزوایمن سؤالات خود را در این زمینه بپرسند.

چراکه فاکتور و معیارهای گوناگونی هرکدام می‌تواند بر‌روی قیمت نصب ایزوگام خصوصا برای سرویس‌بهداشتی تاثیر‌گذار باشد.

باید به این نکته توجه داشته باشید که با افزایش متراژ فضا صددرصد باید ایزوگام بیشتر را مورد استفاده قرار دهید.

در این بین، اگر از یک نصاب ماهر و منصف استفاده کنید، علاوه‌بر مشاهده کیفیت بالا در فرایند ایزوگام‌کاری شما می‌توانید قیمت کمتری را برای نصب بپردازید و در پایان فاکتور خود را نیز دریافت نمایید.

شاید این مطالب نیز برای شما مفید باشد:

چسپندگی ایزوگام

  برای اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی اصولا نکات خاص مد‌نظر است تا این نوع ایزوگام‌کاری به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد.

شما در ابتدا باید کف سرویس‌بهداشتی موردنظر خود را سیمان و بعد از خشک‌شدن آن لوله را با کف هم سطح کنید. اگر از سرویس فرنگی استفاده می‌کنید تراز بودن لوله‌های آن نکته بسیار مهمی به شمار نمی‌آید. معولا سیمان کردن کف سرویس‌بهداشتی، برای چسبندگی هرچه بهتر ایزوگام انجام می‌پذیرد.

البته زیرسازی سرویس بهداشتی برای ایزوگام باید یک زیر‌سازی خشک باشد و هیچ‌گونه رطوبت خاصی مشاهده نشود که متاسفانه برخی به این موضوع توجهی ندارند و حتی سیمان خشک نشده آن‌را مورد استفاده قرار می‌دهند و به ایزوگام‌کاری مشغول می‌شوند.

برای اجرای ایزوگام‌کاری سرویس‌بهداشتی بهتر است شما از یک نصاب ماهر در این زمینه استفاده کنید.

زیرا ایزوگام‌کاری این مکان به صورت خاصی انجام می‌پذیرد و هم‌چنین برای چسبندگی عالی ایزوگام صددرصد راهکارهای متفاوتی مورد توجه است.

همان‌گونه که گفته شد سیمان‌کاری یک راه کار محسوب می‌شود  و به هر‌حال هر‌کاری نیازمند صبر و حوصله است تا بتوان با دقت و تمرکز آن را به ثمر رساند.

در مورد ایزوگام‌کاری سرویس‌بهداشتی نیز به همین شکل باید به این موضوع توجه داشته باشید.

چرا اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی مهم است؟

  1. قارچ از جمله دلایلی است که اگر شما به اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی نپردازید، باعث می‌شود تا انواع بیماری پوستی به شما منتقل شود و امروزه در امر ساختمان سازی ایزوگام‌کاری سرویس بهداشتی مهم‌ترین کاری است که انجام می‌دهند.
  2. سرویس‌بهداشتی به این دلیل که با آب و رطوبت سروکار دارد بیشتر از دیگر مکان‌ها احتمال نشتی آن وجود دارد و به‌همین دلیل، بهترین راهکار جلوگیری از نشتی، اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی است، چراکه انواع شکاف و ترک صددرصد باعث نشتی آب می‌شود و همین امر باعث می‌گردد تا افراد نتوانند به راحتی آنچنان که باید و شاید از سرویس‌بهداشتی استفاده کنند؛ چون که نشتی حمام و توالت می‌تواند بر‌روی فضای کنونی ساختمان تاثیر بسیار مخربی بگذارد.
  3. زمانی که شما به اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی می‌پردازید، در حقیقت سقف سرویس را کاملا ایزوله می‌کنید که این امر می‌تواند بر روی عمر اصلی ایزوگام تاثیر بسیار جدی بگذارد. بسیاری از خساراتی که شما در طولانی مدت مشاهده می‌کنید به خاطر عدم آگاهی مناسب نسبت به این‌چنین مسائلی است.
ایزوگام کاری

مزایا ومعایب اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی

در مورد مزایای عایق‌بندی ایزوگام می‌توانید اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی را با قیمت پایین‌تری درنظر بگیرید.

هم‌چنین ساختار ایزوگام به گونه‌ای است که در طولانی مدت شما کارآیی بیشتری را می‌توانید نسبت به قیرگونی انتظار داشته باشید.

در برخی از موارد شاید عدم چسبندگی ازجمله مواردی باشد که بسیاری از افراد آن را به‌عنوان یکی از معایب ایزوگام‌کاری سرویس‌بهداشتی می‌شناسند.

اما در هرصورت یک نصاب ماهر می‌تواند این مشکل را بهراحتی برای شما برطرف نماید.

سخن پایانی

 توصیه ما به شما این است که سعی کنید از یک تیم کاربلد و البته ماهر در این زمینه کمک بگیرید؛ چراکه امروزه خدمات آنلاین و اینترنتی به‌راحتی در دسترس عموم قرار گرفته است و لازم نیست تا ساعت و روزهای طولانی را برای پیدا‌کردن افراد متخصص در حوزه‌های مختلف درنظر بگیرید.

بدین‌ترتیب شما  هم اکنون از طریق وب‌سایت اینترنتی ایزوایمن با نیروی ماهر و کادر فوق‌العاده این تیم در ارتباط باشید و از خدمات آن به نحواحسن بهره‌مند شوید و به هرحال وب‌سایت‌های اینترنتی باسابقه و تبحر بالا خدمات خود را به شما ارائه می‌دهند؛

چراکه رضایت شما تبلیغ اصلی آن‌ها محسوب می‌شود و البته نسبت به بازار فیزیکی قیمت بسیار کمتری را پرداخت می‌کنید که همین امر باعث میشود تا بتوانید به راحتی از خدمات و مزایای ایزوگام‌کاری استفاده کنید.

اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی را از یک تیم ماهر اینترنتی به صورت شبانه‌روزی با قیمت مناسب بخواهید.

ایزوگام‌کاری در فصل سرد وبارندگی چگونه انجام میشود؟

برای آشنایی با نحوه ایزوگام‌کاری در فصول سرد و یا فصل بارندگی این پست از ایزوایمن را بخوانید.