نصب ایزوگام روی دیوار

نصب ایزوگام روی دیوار

نصب ایزوگام روی دیوار را شما باید به یک نصاب متبحر و ماهر بسپارید. شما برای این گونه نصب می توانید از فروشگاه اینترنتی ایزوایمن یک ایزوگام با کیفیت را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

متاسفانه برخی از افراد به خاطر قیمت ارزان تر به خرید انواع ایزوگام تقلبی اقدام می کنند. ایزوگامی که بر روی دیوار نصب می شود به دلیل دقت بسیار بالایی که می طلبد، اگر با هر نوع خرابی روبه‌رو شود قطعا به راحتی نمی توان آن را ترمیم نمود.

به همین دلیل است که شما قبل از نصب بر روی ایزوگام باید به استاندارد های ایزوگام بیشتر از پیش توجه کنید. ایزوگام با کیفیت و مرغوب صددرصد در کنار یک نصب ماهرانه و همراه با دانش فنی بالایی انجام پذیرد.

مزایای نصب ایزوگام روی دیوار

از جمله مزایایی که می توان برای نصب ایزوگام روی دیوار مورد توجه قرار داد، صددرصد وجود عایق های گوناگونی مانند حرارتی، صوتی و رطوبتی است که هرکدام می تواند به بهترین شکل ممکن به ساختمان سازی به شکل ویژه کمک کند.

شاید این نکته را نیز به خاطر بسپارید که حتی برای جلوگیری از اتلاف انرژی استفاده از ایزوگام بر روی دیوار می تواند گزینه مقرون به صرفه و قابل قبولی باشد.

عمدتا ایزوگام می‌تواند از تابش مستقیم نور خورشید نیز به بهترین شکل ممکن جلوگیری نماید. البته مسأله تنها به این جا ختم نمی شود و شما می توانید یک نمای عالی بصری را برای این نوع نصب ایزوگام در نظر بگیرید.

نصاب ایزوگام دیوار

برای نصب ایزوگام روی دیوار شما باید از یک نصاب ماهر در این راستا کمک بگیرید؛ چرا که چنان چه فردی به هر دلیلی با افت فشار و یا سرگیجه روبه رو باشد نمی تواند این نوع نصب را به نحو احسن برای شما انجام دهد.

حتی افرادی که به هر دلیلی ترس از ارتفاع دارند به هیچ عنوان برای این کار مناسب نیستند؛ چرا که نمی توانند تعادل لازم را برای نصب ایزوگام حفط نمایند.

همچنین ایمنی کامل داربست می تواند به کیفیت نصب اشاره واضحی داشته باشد. پیشنهاد ما به شما این است که تا حد امکان از ایزوگام‌ های فویل دار و یا طرح دار برای نصب این نوع ایزوگام استفاده کنید.

صددرصد می توان نصب قابل قبول تری را در نظر بگیرید. این نکات شاید در ظاهر کوچک  و جزئی باشند اما می توانند بهترین نصب را برای شما به ارمغان بیاورند.

ایزوگام روی موزاییک
ایزوگام کردن دیوار

نکات ایمنی نصب‌ایزوگام‌روی دیوار

نصب ایزوگام روی دیوار را شما باید اگر برای ارتفاع دیوار بیشتر از ۲ متر می خواهید، حتما از داربست استفاده کنید و صددرصد استاندارد و ایمن بودن داربست خود می تواند به کیفیت طریقه نصب بر روی دیوار اشاره داشته باشد.

اصولا شما باید از یک نصاب و یک نفر کارگر برای این نوع نصب استفاده کنید. هرگونه لرزش داربست می تواند به عدم تعادل نصاب برای نصب ختم شود هم چنین شما باید به راحت حرکت کردن نصاب نیز توجه داشته باشید.

این موارد را می توان جزء موارد ایمنی به شمار آورد که نباید آن را نادیده گرفت. حرارت دادن پشت ایزوگام نیز باعث چسبندگی هر چه بهتر و بیشتر ایزوگام بر روی سطح دیوار می شود و شما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که در پایان کار بند کشی ایزوگام صددرصد می‌تواند به کیفیت کار وی کمک کند.

همانگونه که در ابتدای مقاله به این موضوع اشاره شد ایزوگام های فویلدار می تواند گزینه قابل قبولی به حساب آید و حتی از هر نوع پوسیدگی سیمان نیز به بهترین شکل ممکن جلوگیری به عمل آورد.

  سطوح مناسب برای نصب ایزوگام دیوار

نصب ایزوگام روی دیوار را با روش‌های خاصی باید در نظر بگیرید، چراکه ایزوگام را به‌عنوان یک پوشش حفاظتی عالی، مقاوم و کاملا استاندارد می شناسند که به راحتی می‌تواند در سریع ترین زمان در طولانی مدت کیفیت بالایی را به نمایش بگذارد و به خاطر مواد تشکیل دهنده ایزوگام صددرصد استفاده از این عایق به خاطر قیمت مناسبی که دارد می‌تواند یک راهکار مقرون به صرفه به شمار آید.

اگر دیوار مورد نظر سیمانی و بتنی باشد صددرصد چسبندگی ایزوگام به مراتب نسبت به سطوح دیگر با دوام و مقاومت بیشتری همراه است.

هم چنین حتی بر روی دیوار شما باید از عدم وجود انواع آلودگی، کثیفی و گرد و غبار مطمئن باشید.

اصولا  استفاده صحیح و درست از ایزوگام می‌تواند در طولانی مدت بسیار مقرون به صرفه عمل کند. به همین دلیل است که نگهداری از ایزوگام خود به شکل جدی به طول عمر آن اشاره واضحی دارد.

دلیل نصب ایزوگام روی دیوار

 استفاده ایزوگام به خاطر قیمت ارزان و مناسبی که دارد، نسبت به دیگر روش های عایق بندی بسیار قابل قبول تر است.

همیشه مسئله هزینه جزء مسائل مهم برای خریداران به‌حساب می‌آید که شما می‌توانید با خرید از یک فروشگاه اینترنتی معتبر و همچنین درخواست اعزام نصاب به محل، هزینه بسیار مقرون به صرفه‌ای را برای ایزوگام درنظر بگیرید.

به هر حال فروشگاه آنلاین برای حفظ اعتبار خود هیچ گاه با ارائه جنس نامرغوب مشتری را دلزده نمی کند. به همین دلیل است که شما می‌توانید از این موضوع به نحو‌احسن استفاده کنید و خریدی عالی و مقرون به‌صرفه را با نصبی فوق‌العاده انتظار داشته باشید.

یک نصاب حرفه‌ای به‌راحتی می‌تواند عملیات نصب ایزوگام روی دیوار را در کم‌ترین زمان با کیفیت عالی برای شما به ثمر برساند.

ایزوگام‌کاری دیوار

سخن پایانی

هر آنچه که در‌مورد نصب ایزوگام روی دیوار لازم بود را برای شما شرح دادیم؛ چون‌که امروزه ایزوگام را به‌عنوان یک عایق ارزان قیمت و کاملا در دسترس می‌شناسند که به‌خاطر مزایای ویژه‌ای که دارد به‌راحتی می‌تواند آن‌را مورد استفاده قرار‌داد.

 اما توصیه ما به شما این است که سعی کنید از یک نصاب ماهر و البته کاربلد برای این نوع نصب استفاده کنید تا قادر باشید در طولانی مدت از استاندارد و کیفیت کار خود به نحو احسن بهره مند شوید صددرصد نگهداری شما نیز می تواند به طول عمر ایزوگام نصب شده بر روی دیوار بسیار تاثیر گذار باشد.