ایزوگام شرق تهران

نمایندگی ایزوگام در فرمانیه

ایزوگام: 

نمایندگی ایزوگام در فرمانیه توسط ایزوایمن یکی از شرکت‌های معتبر فروش ایزوگام به قیمت کارخانه و نصب و اجرای آن با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب است.

ایزوگام اولین بار در ایران حدود نیم قرن پیش توسط کارخانه‌های صنعتی داخلی با استفاده از دانش و خلاقیت بومی محصولات پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی در ایران تولید شد.

در ابتدا، ساختار تولید ایزوگام‌ها بسیار ساده‌تر از امروز بود.

در سال‌های بعد با رشد صنعت پتروشیمی و افزایش تنوع محصولات جانبی مواد اولیه نفتی و براساس نیازهای زمان و بروز نقص در محصول اولیه، ساختار تولید ایزوگام برای تولید عایق با دوام و با کیفیت‌تر به‌روز رسانی شد.

به راحتی می توان گفت که بهترین ضد آب برای سقف یا کف سطوح ضد آب، ایزوگام است.

بیشتر کارخانه‌های ایزوگام در اطراف دلیجان ساخته شده اند، به همین دلیل است که در حال حاضر شهر دلیجان مرکز تولید ایزوگام در ایران است.

قبل از تولید و فروش کلی ایزوگام در فرمانیه، مردم برای جلوگیری از رطوبت و نشت آب از ترکیبی از قیر مایع و گونی پنبه ای برای جلوگیری از رطوبت و نشت آب از سطح سقف و کف محیط عایق‌بندی می کردند، که هنوز هم در برخی موارد روش بسیار متداولی است.

نصب و فروش ایزوگام

نمایندگی ایزوگام در فرمانیه

نمایندگی نصب ایزوگام در فرمانیه توسط افراد باتجربه و با تجربه در زمینه نصب این ضد آب انجام می شود.

در صورت نصب توسط افراد غیرحرفه ای و فاقد تخصص، سطح عایق تاول زده و برآمده می‌شود. این امر عمر مفید ضد آب بودن ایزوگام را بسیار کاهش می‌دهد زیرا سطح برآمده می‌شکند و ترک می‌خورد و این ترک‌ها باعث نفوذ آب به قسمت‌های پایین می شوند و در نتیجه باعث آسیب دیدگی و کاهش عمر مفید ایزوگام می‌شوند.

برای افزایش عمر مفید ایزوگام بهتر است نصب آن را به نصاب‌های تخصصی مجموعه ایزوایمن بسپارید که همگی چندین سال سابقه کار در این زمینه را دارند.

لازم به توضیح است مرکز ضد آب و نصب فرمانیه از بهترین و باتجربه ترین نصاب‌های این ضد آب در سراسر استان فرمانیه استفاده می‌کند.

بنابراین می تواند خدمات نصب حرفه‌ای و تخصصی این ضد آب را با بالاترین سرعت و بهترین کیفیت ممکن ارائه دهد.

قیمت ایزوگام فرمانیه

قیمت نمایندگی ایزوگام فرمانیه توسط نمایندگی پخش و نصب آن در فرمانیه و تهران (مرکز پخش و نصب ایزوگام ایزوایمن) بسیار ارزان و مقرون به‌صرفه است. زیرا این مرکز نماینده تولید کننده اصلی در تهران است.

ایزوگام ارزان در تهران

این ایزوگام با قیمت “پایین” در اختیار نماینده فروش آن قرار می گیرد و نماینده فروش نیز آن را با قیمت توزیع در اختیار مشتری قرار می دهد. زیرا سعی کرده است همه رابط‌های موجود را از بین ببرد و ایزوگام را با همان قیمت درب کارخانه به مشتریان خود ارائه دهد.

اکنون اگر این مرکز ایزوگام نیز نصب کند، می‌توانید به راحتی ایزوگام را در تهران با کمترین قیمت در پشت‌بام، حمام، باغ، استخر، دیوار و غیره نصب کنید.

مرکز توزیع و نصب ایزوگام ایزوایمن عامل توزیع و نصب ایزوگام در فرمانیه و تهران می باشد که می تواند روف گاردن ، پشت بام  را بهترین قیمت و کیفیت را برای شما عایق بندی کند.

بدیهی است که تولیدکنندگان بزرگ و برجسته نمایندگی های مختلفی در بسیاری از مناطق کشور دارند.

در مورد ایزوگام که یک عایق ضد آب و محافظ است، شرکت ها و تولیدکنندگان مختلفی مانند شرکت دلیجان در سراسر کشور وجود دارند که با داشتن شعب مختلف و ارائه نمایندگی نمایندگی ایزوگام خدمات فروش و نصب ایزوگام را به مشتریان خود ارائه می دهند .

نمایندگی ایزوایمن

ما می‌دانیم که امروزه ایزوگام یکی از محبوب ترین روش ها برای ایمن سازی و عایق بندی سطوح برای محافظت از ساختمان در برابر مشکلاتی مانند نفوذ آب و رطوبت، به ویژه در فصل باران است و صاحبان سازه‌ها از آسیب و هزینه‌های بالای تعمیر به دلیل روش عایق استفاده می‌شود.

در واقع آژانس ها ماموریت فروش، ارائه و اجرای خدمات تولیدی تولیدکنندگان را دارند تا محصولات و خدمات یک برند را به راحتی در اختیار مشتریان قرار دهند.

نمایندگی ها همچنین هنگام اطمینان از اطمینان از مشتری هنگام استفاده از محصولات یک برند، رنگارنگی دارند.

انواع ایزوگام های قابل ارائه در نمایندگی ایزوگام در فرانیه شرکت ایزوایمن شامل مدل های زیر است:

ایزوگام تک لایه و دو لایه (پلیمر و معمولی)

ایزوگام شن

ایزوگام طرح دار

فویل و بدون ایزوگام فویل

ایزوگام های صادراتی

یکی از دلایل موفقیت ایزوایمن این است که نمایندگی ایزوگام فرمانیه شرکت ایزو ایمن در زمینه فعالیت و خدمات خود دارای خصوصیاتی است که اهداف آن را پیش برده است.

از جمله:

رضایت مشتری اولین و مهمترین هدف مجموعه است و با افزایش کیفیت فروش و اجرا رضایت مخاطبان خود را افزایش می دهد.

این همیشه تغییرات مفیدی ایجاد می کند و با استفاده از ایده های مختلف و ایجاد خلاقیت از آن استفاده بهتری می کند.

با داشتن یک مجموعه کامل ، فعالیت خود را به روشی کاملاً مستقل ادامه می دهد.

همیشه سعی می کند خدمات خود را با نیازها و خواسته های مشتریانش تطبیق دهد.

با آموزش ها و دوره های تخصصی بین کارکنان ، باعث دانش بیشتر و درک بهتر بازار در بین آنها می شود که باعث افزایش و بهبود کارایی شرکت می شود.

مزایای نمایندگی ایزوگام در فرمانیه

نمایندگی‌ایزوگام‌فرمانیه با رعایت نکات زیر و انجام وظایف انتقال و نصب ایزوگام در محل مورد نظر به نحو احسنت باعث جلب نظر و رضایت مشتریان خود شده است.

برخی از این موارد به شرح زیر است:

ایزوگام ها برای جلوگیری از آسیب رسیدن به هنگام حمل و نقل به طور مرتب بسته بندی شده اند.

این محصولات در برابر عواملی مانند گرما، سرما و فشار شدید انعطاف پذیری قابل قبولی دارند و همچنین به دلیل مقاومت بالا، در زیر تابش مستقیم آفتاب نمی پوسند.

وزن سبک ، مقاومت و دوام بالا و طول عمر خوب از دیگر مزایای این ایزوگام ها است.

به راحتی می توان آنها را در سطوح و مکان های مختلف نصب و اجرا کرد.

اجرا و اجرا توسط یک تیم متخصص و متخصص نتیجه را تمیز و استاندارد می کند.

بهره وری اقتصادی بالا به دلیل کیفیت محصولات هر نوع ایزوگام دارای هفت تا ده سال ضمانت نامه و بیمه نامه است.

در صورت بارش شدید برف نیازی به برف روبی نیست و سطح صاف و یک دستی دارد.

با توجه به مطالب ذکر شده و آگاهی از اهمیت انجام کار و کیفیت ایزوگام، پیشنهاد می کنیم :

خدمات عایق کاری و امنیتی ساختمان خود را از نمایندگی های معتبر بخواهید و اجرای آن را به مجریان و مجریان متخصص در این زمینه بسپارید.

نماینگی‌ایزوگام‌در‌فرمانیه شرکت ایزوایمن یکی از مجرب ترین و معتبرترین شرکت ها در زمینه توزیع و ارائه خدمات عایق کاری با دارا بودن نمایندگی های فروش و اجرای متعدد ایزوگام و ارائه خدمات فروش، پس از فروش و پرسنل مجرب خود آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد. خودش است