نصب ایزوگام در مناطق مختلف تهران

نصب ایزوگام در مناطق تهران: راهنمای جامع

یزوگام یکی از بهترین و مقرون به صرفه‌ترین عایق‌های ساختمانی است که می‌تواند از نفوذ آب، رطوبت، گرما و سرما به داخل ساختمان جلوگیری کند. ایزوگام معمولاً بر روی سطوحی مانند پشت بام، موتورخانه، حیاط، سرویس بهداشتی و … نصب می‌شود و عمر طولانی و نگهداری آسانی دارد. در ادامه همراه ایزوایمن باشید تا با راهنمای جامع نصب ایزوگام در مناطق مختلف تهران در خدمت شما عزیزان باشیم.

خدمات فروش و نصب ایزوگام در مناطق تهران

نصب ایزوگام در مناطق تهران را باید به یک نصاب ماهر و با تجربه بسپارید؛ چرا که امروزه با کیفیت‌ترین ایزوگام‌ها اگر به درستی و طبق اصول استاندارد نصب نشوند صددرصد مشکلات ریز و درشت زیادی را به وجود می‌آورند.

ایزوگام یکی از بهترین و مقرون به صرفه‌ترین عایق‌های ساختمانی است که می‌تواند از نفوذ آب، رطوبت، گرما و سرما به داخل ساختمان جلوگیری کند. ایزوگام معمولاً بر روی سطوحی مانند پشت بام، موتورخانه، حیاط، سرویس بهداشتی و … نصب می‌شود و عمر طولانی و نگهداری دارد.

اما نصب ایزوگام یک کار تخصصی است که نیاز به دانش، تجربه و تجهیزات مناسب دارد. اگر قصد دارید ایزوگام را در مناطق تهران، یکی از بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهرهای ایران، نصب کنید، باید به چند نکته مهم توجه کنید.

در این مقاله، ما به شما می‌گوییم که چرا باید ایزوگام را در تهران نصب کنید، چگونه می‌توانید ایزوگام مناسب را انتخاب کنید و با چه هزینه‌ای می‌توانید ایزوگام را در تهران نصب کنید.

نصب ایزوگام در مناطق مختلف تهران
نصب ایزوگام در تهران

شاید این مطالب نیز برای شما مفید باشد:

چرا باید ایزوگام را در تهران نصب کنید؟

تهران یکی از شهرهای پویا و متنوع ایران است که دارای بافت مسکونی و تجاری متفاوتی است. در این شهر، می‌توانید از خانه‌های قدیمی و سنتی تا آپارتمان‌های مدرن و لوکس را ببینید. اما این تنوع، چالش‌های خاص خود را هم دارد. برخی از این چالش‌ها عبارتند از:

 • بالا بودن دمای هوا در فصل تابستان و پایین بودن آن در فصل زمستان
 • بالا بودن رطوبت هوا در فصل بهار و پاییز
 • بالا بودن آلودگی هوا در فصل‌های مختلف
 • بالا بودن سطح صدا و ارتعاش در شهر به دلیل ترافیک و فعالیت‌های تجاری

این عوامل می‌توانند باعث آسیب رسیدن به ساختمان‌ها و کاهش رفاه و آسایش ساکنان آن‌ها شوند. برای جلوگیری از این مشکلات، یکی از بهترین راه‌ها استفاده از ایزوگام است.

ایزوگام می‌تواند با عایق‌بندی سطوح مختلف ساختمان، از ورود گرما، سرما، رطوبت، آب و صدا به داخل آن جلوگیری کند و در نتیجه دلیل نصب ایزوگام در مناطق تهران و یا سایر مناطق کشور را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • کاهش مصرف انرژی برای تهویه و گرمایش ساختمان
 • افزایش دوام و مقاومت ساختمان در برابر عوامل محیطی
 • افزایش آسایش و رفاه ساکنان ساختمان
 • افزایش ارزش و زیبایی ساختمان

قیمت ایزوگام

قیمت ایزوگام در تهران چگونه محاسبه می‌شود ؟

این سوال بسیاری از مشتریان است، زمانی که با مجموعه اینترنتی ایزوایمن تماس می‌گیرند، از کارشناسان عمدتا همین سوال را جویا می‌شوند و بهتر است بدانید که قیمت ایزوگام با توجه به عوامل خاصی برآورد می‌شود و به هر حال قیمت ایزوگام با کیفیت با ایزوگامی که کیفیتی آن چنان قابل قبول ندارد، صددرصد متفاوت است.

خاطر نشان می‌کنیم که برند ایزوگام، تعداد لایه‌های آن، در کنار پوشش خارجی، طرح و هم چنین نصب ایزوگام را برروی قیمت باید جزء عوامل مهم در نظر بگیرید.

سوال دیگری که در همین راستا ممکن است به وجود آید این است که قیمت ایزوگام با نصب چگونه برآورد می شود؟

به هر حال هر متر مربع را شما با نصب البته با توجه به نوع ایزوگام باید با قیمت خاصی در نظر بگیرید و به همین خاطر، هم اکنون می توانید ضمن تماس با قسمت کارشناسی فروشگاه اینترنتی ایزو ایمن در مورد قیمت نصب ایزوگام در مناطق تهران سوالات کلیدی خود را به راحتی پرسیده و با برآورد بودجه، بهترین انتخاب را رقم بزنید.

توجه داشته باشید که قیمت نصب ایزوگام طرح‌دار نیز با توجه به نوع محل، برند ایزوگام و طریقه نصب برای شما محاسبه می‌شود.

نحوه نصب اصولی ایزوگام

نصب ایزوگام در تهران را چگونه به صورت صحیح انجام دهیم؟

برای انجام نصب ایزوگام در مناطق تهران می‌توانید از یک اکیپ ماهر و همیشه در دسترس استفاده کنید.

چرا که نصب درست ایزوگام خود یکی از دلایل طول عمر قابل قبول ایزوگام به شمار می‌آید.  اگر نصب ایزوگام به صورت مناسب اجرا نشود احتمال هرگونه مشکل صددرصد وجود دارد و به همین خاطر، شما باید با طریقه و نحوه صحیح نصب انواع ایزوگام آشنایی کامل داشته باشید.

 به هر حال در مناطق مختلف تهران اکیپ ماهر این مجموعه آماده اعزام است. حتی اگر شما نصب ایزوگام در تهران را برای هر منطقه مد نظر داشته باشید، کافیست تا با شماره تلفن‌های شرکت ایزوگام‌کاری ایزوایمن تماس حاصل کنید.

طبق هماهنگی ‌های لازم، مورد اکیپ مورد نظر برای نصب ایزوگام در مناطق تهران به محل اعزام می‌گردد. از جمله وسایلی که برای نصب لازم است، کفش کف صاف و مناسب، جارو، تیغه لاستیکی، تیغ موکت بری، ماله بندکشی، فندک جرقه‌ای، دستکش نسوز، کپسول و بسیاری از امکانات دیگری است که برای کیفیت و استاندارد هرچه بیشتر نصب ایزوگام لازم و ضروری است.

انواع ایزوگام

ایزوگام‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند که هر کدام برای کاربرد خاصی مناسب هستند. انواع ایزوگام عبارتند از:

 • ایزوگام یک لایه‌ای: این نوع ایزوگام از یک لایه پلیمر ساخته شده است و برای کاربردهای سبک مانند عایق کاری پشت بام‌های شیب‌دار مناسب است.

 • ایزوگام دولایه‌ای: این نوع ایزوگام از دو لایه پلیمر ساخته شده است و برای کاربردهای سنگین‌تر مانند عایق کاری استخرها و مخازن آب مناسب است.

 • ایزوگام سه لایه‌ای: این نوع ایزوگام از سه لایه پلیمر ساخته شده است و برای کاربردهای بسیار سنگین مانند عایق کاری تونل‌ها و سازه‌های زیرزمینی مناسب است.

ویژگی ایزوگام باکیفیت و درجه یک

به نظر شما ایزوگام خوب چه ویژگی هایی دارد؟

کیفیت ایزوگام: کیفیت ایزوگام بستگی به چند عامل دارد: ضخامت، وزن، جنس و رنگ. ضخامت ایزوگام می‌تواند از ۲ میلی‌متر تا ۵ میلی‌متر باشد.

هر چه ضخامت بیشتر باشد، عایق‌بندی بهتری خواهد داشت. وزن ایزوگام می‌تواند از ۱۰۰ گرم تا ۵۰۰ گرم در متر مربع باشد. ضخامت ایزوگام می‌تواند از ۲ میلی‌متر تا ۵ میلی‌متر باشد.

هر چه ضخامت بیشتر باشد، عایق‌بندی بهتری خواهد داشت. وزن ایزوگام می‌تواند از ۱۰۰ گرم تا ۵۰۰ گرم در متر مربع باشد. هر چه وزن بیشتر باشد، ایزوگام مقاوم‌تر و پایدارتر خواهد بود.

جنس ایزوگام می‌تواند از نوع پلیمری، آلومینیومی، فویلی یا ترکیبی باشد. هر چه جنس با کیفیت‌تر باشد، عمر بیشتری خواهد داشت.

رنگ ایزوگام می‌تواند از رنگ‌های مختلفی باشد. هر چه رنگ روشن‌تر باشد، بازتاب نور بیشتری خواهد داشت و در نتیجه گرمایش کمتری خواهد داشت و باعث افزایش طول عمر ایزوگام خواهد شد.

تولیدکننده ایزوگام: تولیدکننده ایزوگام یکی از عوامل مهم در انتخاب ایزوگام است. تولیدکننده ایزوگام باید دارای گواهینامه، ضمانت‌نامه، پشتیبانی و قیمت مناسب باشد. گواهینامه نشان‌دهنده‌ی این است که تولیدکننده ایزوگام، استانداردهای ملی و بین‌المللی رعایت کرده است.

ضمانت‌نامه نشان‌دهنده‌ی این است که تولیدکننده ایزوگام مسئولیت کیفیت و عملکرد ایزوگام را بر عهده می‌گیرد. پشتیبانی نشان‌دهنده‌ی این است که تولیدکننده ایزوگام در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال، پاسخگو و حل‌کننده باشد.

قیمت مناسب نشان‌دهنده‌ی این است که تولیدکننده ایزوگام از قیمت‌های رقابتی و متناسب با کیفیت و خدمات خود استفاده کند.

در چه منطقه‌ای از تهران نیاز به خدمات دارید؟

خدمات ایزوگام و آسفالت در تجریش

خدمات ایزوگام و آسفالت در سعادت آباد

ایزوگام و آسفالت در جنت‌آباد

خدمات ایزوگام و آسفالت در اسلامشهر

خدمات ایزوگام و آسفالت در شمیران

ایزوگام و آسفالت در هشتگرد

چگونه می‌توانید ایزوگام مناسب را انتخاب کنید؟

بهترین ایزوگام بازار را باید با توجه به مشخصات و کیفیت آن مورد بررسی قرار دهید. به هرحال هر نوع برندی استاندارد‌های خاصی را برای این نوع عایق رطوبتی در نظر می‌گیرد.

اما در این بین، باید به این نکته توجه داشته باشید که استقامت کششی و خصوصا دوامی که در برابر پارگی ایزوگام از خود نشان می‌دهد باعث می‌شود تا بهترین ایزوگام بازار را بتوانید با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی ایزوایمن به صورت آنلاین و اینترنتی خریداری کنید.

به هر حال برای مناطق گرمسیر و سردسیر صددرصد نمی‌توانید از ایزوگام خاصی استفاده کنید؛ چرا که معمولا انواع ایزوگام در رده بندی‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد و شما باید از ایزوگامی با لایه‌های مطمئن برای نصب ایزوگام در مناطق تهران استفاده کنید.

  به هر حال بهترین ایزوگام بخاطر ویژگی‌های خاص خود، می‌تواند نقش بسیار مهم و موثری را ایفا نماید و به همین خاطر، باید در هنگام خرید ایزوگام به ضخامت این محصول و همچنین استاندارد آن توجه بیشتری داشته باشید.

سخن پایانی

نصب ایزوگام در مناطق تهران آن چنان کار سختی نیست. تنها باید به شرکت‌های مطمئن و باسابقه برای نصبی اصولی و با کیفیت مراجعه کنید.

البته به شما توصیه می‌کنیم که به قیمت خرید ایزوگام و هزینه نصب آن نیز فکر کنید، اما بدون اغراق کاملا مشخص است که اگر از یک سایت اینترنتی در این زمینه خدمات خود را دریافت کنید نسبت به بازار هزینه بسیار کمتری را پرداخت خواهید کرد.

خدمات آنلاین برای جذب مشتری قیمت پایین‌تر را با کیفیت بالاتر ارائه می‌دهد و در این میان، ایزو ایمن نیز حرف‌هایی برای گفتن دارد.

هنگام انتخاب شرکت ایزوگام در تهران، به چه نکاتی باید توجه کرد؟

سابقه و تجربه شرکت
کیفیت محصولات و خدمات شرکت
رضایت مشتریان قبلی شرکت

آیا به دنبال ایزوگام به قیمت کارخانه هستید؟

با‌کیفیت‌ترین ایزوگام به قیمت کارخانه را از ایزوایمن بخواهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *